Look Who’s Coming – Winter League 2018-19

Admin October 3, 2018 Comments Off on Look Who’s Coming – Winter League 2018-19
Look Who’s Coming – Winter League 2018-19
Team Name Grade Gender Ranking Coach Name
3-D Nation 2nd Boys 2 Boys 5 Ophis Mills
3-D Vision Academy 2nd Boys 2 Boys 2 Coach Lisa
Fort Zumwalt South 2nd Boys 2 Boys 3 Theo Vandeven
Genesis Basketball Academy 2nd Boys 2 Boys 1 DeAndrae Williams
Hustle 2nd Boys 2 Boys 6 Frillman
Mavericks Blue 2nd Boys 2 Boys 2 Jim Remmers
Rebel Gang Gray 2030 2nd Boys 2 Boys 1 Kahn
Riverfront Rebels 2nd Boys 2 Boys 1 Sean Frazier
STL Hustle 2nd Boys 2 Boys 5 Jason Frillman
Top View Basketball 2nd Boys 2 Boys 5 Chris Jones
Vipers 2nd Boys 2 Boys 2 Shauna Henderson
Warriors Foulk 2nd Boys 2 Boys 5 Chris Foulk
3-D Select 2028 3rd Boys 3 Boys 8 Coach Julian
3-D Vision Academy Black 3rd Boys 3 Boys 6 Fred Price
3-D Vision Academy Orange 3rd Boys 3 Boys 2 Coach Julian and coach earl
3-D Vision Academy White 3rd Boys 3 Boys 1 Ryan Phillips
Antonia Shield 3rd Boys 3 Boys 3 Michael Riehn
Community School 3rd Boys 3 Boys 1 Wayne Scott
Fort Zumwalt East 3rd Boys 3 Boys 1 Amy Schwentker
Fort Zumwalt North Black 3rd Boys 3 Boys 5 Charles Glotta 1
Fort Zumwalt North Green 3rd Boys 3 Boys 1 Charles Glotta 1
Fort Zumwalt South Black Ebert 3rd Boys 3 Boys 8 Dylan Ebert
Fort Zumwalt West Cushman 3rd Boys 3 Boys 4 Kit Cushman
Fort Zumwalt West Schaeperkoetter 3rd Boys 3 Boys 4 schaeperkoetter
Francis Howell North Hyatt 3rd Boys 3 Boys 2 Marvin Hyatt
Jets Bronze 3rd Boys 3 Boys 5 Wes Pickering
Knights Weber 3rd Boys 3 Boys 8 Weber
Let It Fly STL Prep 2028 3rd Boys 3 Boys 4 Coach Earl
LHBA 3rd Boys 3 Boys 5 Jarvis
Liberty Jr. Eagles Red 3rd Boys 3 Boys 4 Chris Senica
Liberty Jr. Eagles White 3rd Boys 3 Boys 3 Scot Vieluf
Lutheran Cougars Blue 3rd Boys 3 Boys 6 Isaac Butler
Lutheran Cougars White 3rd Boys 3 Boys 2 Isaac Butler
MAGI Dragons 3rd Boys 3 Boys 5 Nate Hampton
Mavericks Blue 3rd Boys 3 Boys 2 Mavericks TBD
Reverfront Rebels 3rd Boys 3 Boys 1 Sean Frazier
Saint Louis Elite 3rd Boys 3 Boys 4 Brandon Kennard
SC Bulldogs 3rd Boys 3 Boys 2 Calvin Allen
St. Charles West Foust 3rd Boys 3 Boys 2 Justin Foust
STL Netpoppers 3rd Boys 3 Boys 5 Anthony Love
STL Rascals 3rd Boys 3 Boys 3 Coach G
STL Thunder 3rd Boys 3 Boys 4 Rick DeCaro
Summit 3rd Boys 3 Boys 5 Dal Mantz
Top View Basketball 3rd Boys 3 Boys 5 Reggie Washington/Shannon Moore
Troy Felder 3rd Boys 3 Boys 2 Antonio and LaShonda Felder
Troy Lindsay 3rd Boys 3 Boys 3 Matt Lindsay
Valley Park 3rd Boys 3 Boys 1 Sherman
Vikings Spaeth 3rd Boys 3 Boys 5 Ty Spaeth
Vikings Williams 3rd Boys 3 Boys 1 Jenny Williams
Vipers 3rd Boys 3 Boys 2 Kevin Moreland
Wentzville Tribe Blue 3rd Boys 3 Boys 4 John Reading
Wentzville Wolves Blue 3rd Boys 3 Boys 3 Ryan Crislip & Michael Winterer
Wentzville Wolves Green 3rd Boys 3 Boys 3 Troy Boulware
WER1 Basketball 3rd Boys 3 Boys 10 Reggie Daugherty
Wildcats 3rd Boys 3 Boys 8 Rauls
3-D Vision Academy Black 4th Boys 4 Boys 7 Coach Phines
3-D Vision Academy Orange 4th Boys 4 Boys 3 Coach Rob
Ballers Trower 4th Boys 4 Boys 3 John Trower
Bulldogs Murie 4th Boys 4 Boys 3 Richard Murie
Bulls DeBold 4th Boys 4 Boys 2 Jon DeBold
CBA 4th Boys 4 Boys 5 David German
Community School 4th Boys 4 Boys 1 Wayne Scott
Cougars Masa 4th Boys 4 Boys 4 Tim Masa
Crusaders Blue 4th Boys 4 Boys 5 Chad Giesmann
Crusaders White 4th Boys 4 Boys 4 Nicholas Chassaniol
Discover Eagles 4th Boys 4 Boys 2 Deon Jackson
Flyers Elite Carroll 4th Boys 4 Boys 3 Brian Carroll
Fort Zumwalt East 4th Boys 4 Boys 4 DJ Kliethermes
Fort Zumwalt North Black 4th Boys 4 Boys 6 Charles Glotta 2
Fort Zumwalt North Green 4th Boys 4 Boys 4 Charles Glotta 2
Fort Zumwalt North White 4th Boys 4 Boys 1 Charles Glotta 2
Fort Zumwalt South Black 4th Boys 4 Boys 3 Jeff Balkenbusch
Fort Zumwalt South Red 4th Boys 4 Boys 3 Dennis Schumacher
Fort Zumwalt West Purple Schumer 4th Boys 4 Boys 3 Daniel Schumer
Fort Zumwalt West White Schumer 4th Boys 4 Boys 1 Daniel Schumer
Francis Howell Burzynski 4th Boys 4 Boys 5 Jeff Burzynski
Francis Howell Gold 4th Boys 4 Boys 5 Nick Pearson
Francis Howell Mottert 4th Boys 4 Boys 5 Josh Mottert
Francis Howell North 4th Boys 4 Boys 1 Matt Watson
Francis Howell North Oester 4th Boys 4 Boys 2 Trevor Oster
Francis Howell Wilkens 4th Boys 4 Boys 3 Dan Wilkens
Gateway Foulk 4th Boys 4 Boys 9 Chris Foulk
Greyhounds Basketball 4th Boys 4 Boys 5 Al Gallegos
Hillsboro Glore 4th Boys 4 Boys 1 John Glore
Hillsboro Hicks 4th Boys 4 Boys 1 Doug Hicks
Hillsboro Murphy 4th Boys 4 Boys 1 Ryan Murphy
Hustlers Basketball 4th Boys 4 Boys 4 Jeremy Tucker
JC Stars 4th Boys 4 Boys 3 Dan Peterson
Jets Orange 4th Boys 4 Boys 6 Stephen Mouser
Knights Evjen 4th Boys 4 Boys 6 George Evjen
Knights Gaona 4th Boys 4 Boys 6 Gaona
Knights Mense 2027 4th Boys 4 Boys 6 Steve Mense
Knights Schuman 2027 4th Boys 4 Boys 9 Kevin Schuman
Kutis 4th Boys 4 Boys 2 Mickey Luna
LHBA 4th Boys 4 Boys 7 Orlando
Liberty Jr. Eagles Red 4th Boys 4 Boys 3 Dustin Ashby
Liberty Jr. Eagles White 4th Boys 4 Boys 1 Dustin Ashby
Lightning Hogan 4th Boys 4 Boys 5 Josh Hogan
Mavericks Blue 4th Boys 4 Boys 4 Jim Remmers
Missouri Gators 4th Boys 4 Boys 5 Jeff Sauer
North County Christian 4th Boys 4 Boys 1 Wesley Thomas
North Side Knights 4th Boys 4 Boys 3 Earl Neal
Oak Brook 4th Boys 4 Boys 1 Gary Hilligoss
Oakville Black 4th Boys 4 Boys 3 Marc Caira
Oakville Gold 4th Boys 4 Boys 5 Laura Bishop
Orchard Farm Schomaker 4th Boys 4 Boys 1 Andy Schomaker
Owensville 4th Boys 4 Boys 3 Brent Crosby
Pioneer Elite Red 4th Boys 4 Boys 6 Anne Nixon
Pioneer Elite White 4th Boys 4 Boys 6 Nelson Taylor
Raptors Heitert 4th Boys 4 Boys 5 Rick Duke
Saint Louis Elite 4th Boys 4 Boys 8 Brandon Kennard
Saint Louis Elite Jefferson 4th Boys 4 Boys 5 Samuel Jefferson
St. Charles West Evjen 4th Boys 4 Boys 5 George Evjen
St. Charles West Tuley 4th Boys 4 Boys 3 Vince Tuley
St. Charles White Warner 4th Boys 4 Boys 4 Brian Warner
St. Louis Cobras 4th Boys 4 Boys 3 Marc Powells
STL Flyers 4th Boys 4 Boys 6 Dave Harper
STL Rascals 4th Boys 4 Boys 5 Coach G
STL Stars 4th Boys 4 Boys 6 Ryan O’Keefe
STL Wolves 4th Boys 4 Boys 4 Chupp
Sullivan A 4th Boys 4 Boys 5 Todd Rochleau
Sullivan B 4th Boys 4 Boys 2 Todd Rochleau
Summit Jr. Falcons Berra 4th Boys 4 Boys 4 Dan Berra
Top View Basketball 4th Boys 4 Boys 5 Darnell Davis
Troy Jordan 4th Boys 4 Boys 2 Coach Jordan
Troy Ryan 4th Boys 4 Boys 2 Chris Ryan
Twin City Thunder 4th Boys 4 Boys 6 Terence Wilkes
Valley Park 4th Boys 4 Boys 1 Sherman
Warriors Long 4th Boys 4 Boys 8 Jeremy Long
Washington 4th Boys 4 Boys 5 Josh Zastrow
Wentzville Tribe Blue 4th Boys 4 Boys 5 Rico Posto
Wentzville Wolves Blue 4th Boys 4 Boys 4 Brett Hebbers
Wentzville Wolves Green 4th Boys 4 Boys 2 Nathan Caplinger
WER1 Basketball 4th Boys 4 Boys 10 Reggie Daugherty
Wildwood Hall 4th Boys 4 Boys 4 Mark Hall
Windsor Berry 4th Boys 4 Boys 4 craig berry
3-D Vision Academy Black 5th Boys 5 Boys 5 Coach Anthony
3-D Vision Academy Orange 5th Boys 5 Boys 2 Coach Damin
3-D Vision Academy White 5th Boys 5 Boys 2 Coach David
Blue Storm Menke 5th Boys 5 Boys 5 Shawn Menke
Boom 5th Boys 5 Boys 4 Sean Frazier
Bruins Kirksey 5th Boys 5 Boys 5 Chris kirksey
Bulldogs Price 5th Boys 5 Boys 2 Chad Price
Community School 5th Boys 5 Boys 1 Wayne Scott
Crusaders Blue 5th Boys 5 Boys 6 Mark Schellert
Crusaders White 5th Boys 5 Boys 3 Mark Schellert
Dragons Kell 5th Boys 5 Boys 4 Josh Kell
Duchesne 5th Boys 5 Boys 3 Wade Bouslog/Chris Boyer
Flyers Elite Gold 5th Boys 5 Boys 7 Matt Bright 1
Flyers Elite Green 5th Boys 5 Boys 4 Matt Bright 1
Fort Zumwalt East Black 5th Boys 5 Boys 1 Scott Goodyear
Fort Zumwalt East Thornton 5th Boys 5 Boys 4 Ben Thornton
Fort Zumwalt North Black 5th Boys 5 Boys 7 Charles Glotta 3
Fort Zumwalt North Green 5th Boys 5 Boys 4 Charles Glotta 3
Fort Zumwalt North White 5th Boys 5 Boys 1 Charles Glotta 3
Fort Zumwalt South Black Owens 5th Boys 5 Boys 8 Ben Owens
Fort Zumwalt South Red 5th Boys 5 Boys 4 Randy Nivens
Fort Zumwalt West Black 5th Boys 5 Boys 5 Rich Reese
Fort Zumwalt West Purple 5th Boys 5 Boys 5 Lester Robinson
Fort Zumwalt West White 5th Boys 5 Boys 2 Chuck Chesnut
Francis Howell Blue 5th Boys 5 Boys 2 Adam O’Haire
Francis Howell Gold 5th Boys 5 Boys 2 Adam O’Haire
Francis Howell North Walker Black 5th Boys 5 Boys 8 Marquis Walker
Francis Howell North Walker Gold 5th Boys 5 Boys 2 Marquis Walker
Francis Howell White 5th Boys 5 Boys 1 Adam O’Haire
Gene Slay Girls and Boys Club 5th Boys 5 Boys 6 Adger/Halid
Greyhounds Orange 5th Boys 5 Boys 5 Jay Kerley
Greyhounds White 5th Boys 5 Boys 5 Jay Kerley
Hawks Poyner 5th Boys 5 Boys 7 Jared Poyner
Heat Skinner 5th Boys 5 Boys 2 Mike Skinner
Hickory 5th Boys 5 Boys 3 Chris Ahrens
Hillsboro Font 5th Boys 5 Boys 1 Mike Font
Hillsboro McGrath 5th Boys 5 Boys 4 Teddy Mcgrath
Hillsboro Roberts 5th Boys 5 Boys 1 Tara Roberts
Indians 5th Boys 5 Boys 6 Cale
Jets Blue 5th Boys 5 Boys 4 Stephen Mouser
Jets Red 5th Boys 5 Boys 10 Stephen Mouser
Jets Silver 5th Boys 5 Boys 6 Stephen Mouser
KBA Kokal 2026 5th Boys 5 Boys 4 Erika Kokal
KBA Montandon Black 5th Boys 5 Boys 10 Dave Montandon
KBA Montandon Gold 5th Boys 5 Boys 10 Dave Montandon
Keeven Lions 5th Boys 5 Boys 2 Jim Sievers
Kirkwood Tigers 5th Boys 5 Boys 3 James Temprano
Knights Basketball Eckhard 5th Boys 5 Boys 4 Dan Eckhard
Knights Esparza 5th Boys 5 Boys 7 Steven Esparza
Knights Gaona 5th Boys 5 Boys 6 Jeff Gaona
Knights Orlando 5th Boys 5 Boys 7 Dominic Orlando
Ladue Black 5th Boys 5 Boys 3 Chris Jenks
Ladue Blue 5th Boys 5 Boys 7 Carl Bisig
Ladue White 5th Boys 5 Boys 5 Mike Goellner
Let It Fly 2027 5th Boys 5 Boys 3 Coach EJ
LHBA 5th Boys 5 Boys 7 Orlando
Liberty Jr. Eagles Red 5th Boys 5 Boys 6 Eric Meyer
Liberty Jr. Eagles White 5th Boys 5 Boys 2 Eric Meyer
Marquette Blue 5th Boys 5 Boys 10 Marquette Coach 1
Marquette White 5th Boys 5 Boys 6 Marquette Coach 2
Mavericks Blue 5th Boys 5 Boys 2 Mavericks TBD
Mavericks White 5th Boys 5 Boys 4 Jim Remmers
Mehlville Green 5th Boys 5 Boys 4 Cedrick Lewis
MICDS 5th Boys 5 Boys 3 Rick Messey
Ninjas Effer 5th Boys 5 Boys 5 Brian Effer
North County Falcons 5th Boys 5 Boys 4 Shaunna Roth
North Side Knights 5th Boys 5 Boys 5 Earl Neal
Northwest Blue 5th Boys 5 Boys 3 Dan Torrence
O’Fallon IL 5th Boys 5 Boys 9 Kevin Smith
Oakville Black 5th Boys 5 Boys 4 Dustin Storck
Oakville Gold 5th Boys 5 Boys 4 Mike Puyear
Orchard Farm 5th Boys 5 Boys 5 Drew Bextermueller
Palmyra 5th Boys 5 Boys 6 Brent Bock
Parkway South Blue 5th Boys 5 Boys 3 Brittany Willis & Peter Willis
Parkway South Red 5th Boys 5 Boys 2 Jeremy Corray & Cole Sidwell
Pioneer Elite Red 5th Boys 5 Boys 8 Andrew Perry
Pioneer Elite White 5th Boys 5 Boys 5 Brett Troup
Shield 5th Boys 5 Boys 4 Nik Maxwell
Simpson 5th Boys 5 Boys 6 Andy Guethle
South City Jets 5th Boys 5 Boys 6 Josh Stevens
St. Charles Ballerz 5th Boys 5 Boys 8 Steve Davis
St. Charles Leach 5th Boys 5 Boys 4 Tom Leach
St. Charles Leach White 5th Boys 5 Boys 1 Tom leach
St. Charles West Trae 5th Boys 5 Boys 3 Coach Trae
St. Charles West Wolf 5th Boys 5 Boys 6 John Wolf
St. Louis Eagles 5th Boys 5 Boys 1 Mike Ehlers
STL Rockets Price 5th Boys 5 Boys 10 Fred Price
Summit Jr. Falcons DaVault 5th Boys 5 Boys 4 John DaVault
Summit Jr. Falcons Fowler 5th Boys 5 Boys 1 Chad Fowler
Summit Jr. Falcons Winkler 5th Boys 5 Boys 5 Chris Winkler
Team Sacrifice 5th Boys 5 Boys 3 Mary Austin
Thunder 5 Boys 2 Jeremy Scott
Top View Basketball Blue 5th Boys 5 Boys 5 Herman Clay
Top View Hawks Gold 5th Boys 5 Boys 10 Eric Simmons
Troy (IL) Black 5th Boys 5 Boys 7 Brian Thompson
Troy (IL) Red 5th Boys 5 Boys 4 Trevor Yates
Troy Edinger 5th Boys 5 Boys 3 Eric Edinger
Troy Lockey 5th Boys 5 Boys 2 Mark Lockey
Valley Park 5th Boys 5 Boys 1 Sherman
Warrenton Warriors 5th Boys 5 Boys 5 Speiser
Warrenton Warriors Red 5th Boys 5 Boys 5 Marcus Forrest
Wentzville Chiefs 5th Boys 5 Boys 5 Tyrone Williams
Wentzville Tribe Blue 5th Boys 5 Boys 8 Dwayne Whitfield
Wentzville Tribe Gold 5th Boys 5 Boys 3 Jason Winans
Wentzville Wolves Blue 5th Boys 5 Boys 3 Tim Banze
Wentzville Wolves Green 5th Boys 5 Boys 3 Tim Boulware
WER1 Basketball 5th Boys 5 Boys 9 Reggie Daugherty
West County Basketball Blue 5th Boys 5 Boys 4 Sorrell
West County Basketball Gold 5th Boys 5 Boys 3 Williams
Wildcats 5th Boys 5 Boys 7 Rauls
Wildwood Warriors 5th Boys 5 Boys 8 John Myers
Windsor Shirk 5th Boys 5 Boys 4 casey shirk
Young Guns 5th Boys 5 Boys 6 Steve Schubert
3-D Select 2025 6th Boys 6 Boys 6 Coach Dejuan
3-D Vision Academy Black 6th Boys 6 Boys 6 Coach Edgar
3-D Vision Academy Gray 6th Boys 6 Boys 1 Coach Blake
3-D Vision Academy Orange 6th Boys 6 Boys 3 Bryant
3-D Vision Academy White 6th Boys 6 Boys 2 Coach Josh
3D Select Salonies 6th Boys 6 Boys 7 Craig Salonies
Air Elite 6th Boys 6 Boys 6 Steve Kuehl
Brentwood 6th Boys 6 Boys 5 John Sappington
Bruins Meier 6th Boys 6 Boys 4 Andrew Meier
Bulls Peplow 6th Boys 6 Boys 10 Matt Peplow
CC Swarm 6th Boys 6 Boys 2 Stephen Eisenbeis
Christian Middle 6th Boys 6 Boys 1 Jessica Snarzyk
Community School 6th Boys 6 Boys 3 Joe Korfmacher
Crusaders Swindler 6th Boys 6 Boys 7 Scott Swindler
Duchesne Blue 6th Boys 6 Boys 4 Wade Bouslog/Tyler Loewenstein/Jake Loewenstein
Duchesne White 6th Boys 6 Boys 4 Wade Bouslog, Jake Loewenstein, Ty Loewenstein
Eagles Evans 6th Boys 6 Boys 5 Dana Evans
Eureka Jr. Wildcats Purple 6th Boys 6 Boys 7 Jerry Cubbage
Eureka Jr. Wildcats White 6th Boys 6 Boys 3 Sean Quinn
Falcons Russell 6th Boys 6 Boys 5 Eric Russell
Festus Vogel 6th Boys 6 Boys 6 Michelle Vogel
Flyers Elite Gold 6th Boys 6 Boys 7 Josh Wolfard
Flyers Elite Green 6th Boys 6 Boys 4 Josh Wolfard
Fort Zumwalt North Black 6th Boys 6 Boys 7 Charles Glotta 4
Fort Zumwalt North Green 6th Boys 6 Boys 4 Charles Glotta 4
Fort Zumwalt North White 6th Boys 6 Boys 1 Charles Glotta 4
Fort Zumwalt West Bowman 6th Boys 6 Boys 5 Bowman
Fort Zumwalt West Campbell 6th Boys 6 Boys 5 Doug Campbell
Fort Zumwalt West O’Bryan 6th Boys 6 Boys 7 Michael O’Bryan
Fox Quigley 6th Boys 6 Boys 6 Bryan Quigley
Francis Howell Blue 6th Boys 6 Boys 1 Danny Moore
Francis Howell Gold 6th Boys 6 Boys 4 Dan Thoman
Francis Howell North Black 6th Boys 6 Boys 1 Randyl Royer
Francis Howell North Gold 6th Boys 6 Boys 2 Lance Portell
Francis Howell Patton 6th Boys 6 Boys 1 Mike Patton
Francis Howell White 6th Boys 6 Boys 2 Jeremy Mortensen
Genesis Basketball Academy Black 6th Boys 6 Boys 5 Kenneth McTyer
Greyhounds White 6th Boys 6 Boys 3 Brian Fauss
Greyounds Orange 6th Boys 6 Boys 4 Brian Fauss
Hawks Ready 6th Boys 6 Boys 4 Brett Ready
Hillsboro G.Robinson 6th Boys 6 Boys 4 Greg Robinson
Hillsboro Meyer 6th Boys 6 Boys 1 Kevin Meyer
Knights Basketball McAuliffe 6th Boys 6 Boys 5 Joe McAuliffe
Knights Orange Humiston 6th Boys 6 Boys 6 Brent Humiston
Knights White Humiston 6th Boys 6 Boys 6 Brent Humiston
Ladue Blue 6th Boys 6 Boys 8 Chip Walther
Ladue White 6th Boys 6 Boys 4 Chris Warwick
Lafayette Sommer 6th Boys 6 Boys 5 Tim Sommer
LHBA 6th Boys 6 Boys 5 Jarvis
Liberty Jr. Eagles Blue 6th Boys 6 Boys 3 Chris Senica
Liberty Jr. Eagles Red 6th Boys 6 Boys 6 Eric Meyer
Liberty Jr. Eagles White 6th Boys 6 Boys 4 Dustin Ashby
Lightning Roth 6th Boys 6 Boys 6 Andy Roth
Marquette Blue 6th Boys 6 Boys 10 Marquette Coach 3
Marquette Green 6th Boys 6 Boys 3 Marquette Coach 5
Marquette White 6th Boys 6 Boys 6 Marquette Coach 4
Mavericks Black 6th Boys 6 Boys 5 Mavs Coach Ben
Mavericks Sitton 6th Boys 6 Boys 8 Andrew
Mavericks White 6th Boys 6 Boys 3 Mavs Coach Ben
Mehlville Green 6th Boys 6 Boys 2 Gary Drikow
Mehlville White 6th Boys 6 Boys 1 Gary Drikow
Mineral Area Basketball 6th Boys 6 Boys 5 Tim Schaupert
North County Christian 6th Boys 6 Boys 4 Brandon Tyler
North Side Knights 6th Boys 6 Boys 4 Earl Neal
Northwest Blue 6th Boys 6 Boys 5 Dan Torrence
Oakville Black 6th Boys 6 Boys 5 Dan Eckhard
Oakville Gold 6th Boys 6 Boys 7 Shawn Anderson
Orchard Farm Green 6th Boys 6 Boys 4 Steve Lambeck
Orchard Farm White 6th Boys 6 Boys 3 Steve Lambeck
Parkway Central Black 6th Boys 6 Boys 7 Dee Dee Harris
Parkway Central Red 6th Boys 6 Boys 7 Jon Hardy
Parkway South Blue 6th Boys 6 Boys 3 Mark Hardcastle Brian Scheurer Jason Keane
Parkway South Red 6th Boys 6 Boys 2 Mark Hardcastle,  Toby Jeffers,  Morales
Parkway West Kuehl 6th Boys 6 Boys 6 Steve Kuehl
Phantoms 6th Boys 6 Boys 5 Sheri Williams
Pioneer Elite Red 6th Boys 6 Boys 8 Jason Harris
Pioneer Elite White 6th Boys 6 Boys 5 Tucker Overmann
Quincy Longcor 6th Boys 6 Boys 9 Brad Longcor
Quincy Miller 6th Boys 6 Boys 6 John Miller
Raptors Heitert 6th Boys 6 Boys 6 Luke Heitert
Riverdogs 6th Boys 6 Boys 8 Kyle Chapman
St. Charles Reed 6th Boys 6 Boys 4 Tom Reed
St. Charles West Gonce 6th Boys 6 Boys 6 Hunter Gonce
St. Charles White Pugh 6th Boys 6 Boys 1 John Pugh
St. Louis Sonics 6th Boys 6 Boys 9 Kevin Walsh
St. Louis Storm 6th Boys 6 Boys 4 Randy Noll
STL Home School Blue Knights Tucker 6th Boys 6 Boys 2 Tucker
Summit Jr. Falcons Black 6th Boys 6 Boys 2 Broc Sabinson
Summit Jr. Falcons Maroon 6th Boys 6 Boys 3 Jason Maxson
Summit Jr. Falcons White 6th Boys 6 Boys 1 Chad Wilkey
Thunder Harris 6th Boys 6 Boys 7 John Harris
Tigers Mischkot 6th Boys 6 Boys 1 John Mischkot
Top View Basketball 6th Boys 6 Boys 5 John Pullman
Troy (IL) Black 6th Boys 6 Boys 7 Josh Ackerman
Troy (IL) Red 6th Boys 6 Boys 4 Rex Lutz
Troy 6th Boys 6 Boys 5 Dan Moore
Troy Mullins 6th Boys 6 Boys 2 Scott Mullins
Valley Park 6th Boys 6 Boys 1 Sherman
Warriors Kandlbinder 6th Boys 6 Boys 3 Ben kandlbinder
Warriors Randall 6th Boys 6 Boys 1 Brian Randall
Webster Groves Black 6th Boys 6 Boys 3 Matt McReynolds
Webster Groves Orange 6th Boys 6 Boys 10 Travis Snelling
Wentzville Tribe Blue 6th Boys 6 Boys 3 Colin Heisserer
Wentzville Wolves Blue 6th Boys 6 Boys 6 Brady Busateri
Wentzville Wolves Green 6th Boys 6 Boys 5 Kyle Kimberlin
WER1 Basketball Blue 6th Boys 6 Boys 10 Reggie Daugherty
WER1 Basketball White 6th Boys 6 Boys 7 Reggie Daugherty
West County Basketball Blue 6th Boys 6 Boys 8 Williams
West County Basketball Gold 6th Boys 6 Boys 4 Williams
Windsor Alexander 6th Boys 6 Boys 4 jerry alexander
Windsor Dutton 6th Boys 6 Boys 7 todd dutton
Winfield 6th Boys 6 Boys 1 Jason Howard
Winfield Red 6th Boys 6 Boys 1 Jason Howard
3-D Select 2024 7th Boys 7 Boys 7 Coach Cole
3-D Vision Academy Black 7th Boys 7 Boys 5 Coach Tim
3-D Vision Academy Orange 7th Boys 7 Boys 2 Coach Julian
Aces 7th Boys 7 Boys 3 Mark DeGreeff
Avalanche 7th Boys 7 Boys 6 Kevin Picha
Ballers Sullivan 7th Boys 7 Boys 3 Jason sullivan
Bowling Green 7th Boys 7 Boys 6 Matt Chance
Brentwood 7th Boys 7 Boys 8 John Sappington
Christian Middle 7th Boys 7 Boys 1 Aaron Ring
Coolidge Elite 7th Boys 7 Boys 5 Rob Grady
Crusaders Blue 7th Boys 7 Boys 5 Darren Gregory/Dee Moore
Crusaders White 7th Boys 7 Boys 4 Greg Engelage
Eureka Jr. Wildcats Purple 7th Boys 7 Boys 7 Mark Dunlap
Eureka Jr. Wildcats White 7th Boys 7 Boys 7 James M Hunt
Eureka Sauer 7th Boys 7 Boys 1 Joe Sauer
Fhn 7th grade boys gold 7 Boys 2 Mark long
Fire Elite 7th Boys 7 Boys 10 Jeff Butler
Flyers Elite Gold 7th Boys 7 Boys 2 Matt Bright 3
Flyers Elite Green 7th Boys 7 Boys 4 Matt Bright 3
Fort Zumwalt North Black 7th Boys 7 Boys 5 Charles Glotta 5
Fort Zumwalt North Green 7th Boys 7 Boys 3 Charles Glotta 5
Fort Zumwalt North White 7th Boys 7 Boys 1 Charles Glotta 5
Fort Zumwalt South Black Bass 7th Boys 7 Boys 10 Andy Bass
Fort Zumwalt South Farrell 7th Boys 7 Boys 6 Justin Farrell
Fort Zumwalt West Black 7th Boys 7 Boys 3 Devon Sullivan
Fort Zumwalt West Silver 7th Boys 7 Boys 5 Matt Turner
Fort Zumwalt West White 7th Boys 7 Boys 6 Devon Sullivan
Fox Reese 7th Boys 7 Boys 6 Kevin Reese
Francis Howell Blue 7th Boys 7 Boys 1 John Brune
Francis Howell Gold 7th Boys 7 Boys 4 Mike Foster
Francis Howell Grey Heggemann 7th Boys 7 Boys 3 Nick Heggemann
Francis Howell North Black 7th Boys 7 Boys 2 Mark Long
Francis Howell White 7th Boys 7 Boys 8 Nick Pearson
Genesis Basketball Academy 7th Boys 7 Boys 7 Anthony Dean
Glen Ed 7th Boys 7 Boys 2 Chris Carroll
Globogym Purple Cobras 7th Boys 7 Boys 5 Graham Oswald
Greyhounds Orange 7th Boys 7 Boys 6 Geoff Espe
Greyhounds White 7th Boys 7 Boys 3 Seth Anderson
John Burroughs Blue 7th Boys 7 Boys 4 Alan Trzecki
John Burroughs Woodfork 7th Boys 7 Boys 7 Alan Trzecki
KIPP Triump 7th Boys 7 Boys 6 Coach Smith
Kirkwood Clippers 7th Boys 7 Boys 4 Scott Smith
Knights 2024 Reinsch Team 1 7th Boys 7 Boys 8 John Reinsch
Knights 2024 Reinsch Team 2 7th Boys 7 Boys 5 John Reinsch
Knights Basketball Academy Ramthun 7th Boys 7 Boys 9 Jason Ramthun
Knights Chalmers 2024 7th Boys 7 Boys 7 Mike Chalmers
Knights Choate 7th Boys 7 Boys 9 Corey Choate
Ladue Blue 7th Boys 7 Boys 10 David Calvert
Ladue White 7th Boys 7 Boys 4 Greg Levine
LHBA 7th Boys 7 Boys 5 Jarvis
Liberty Jr. Eagles Blue 7th Boys 7 Boys 2 Casey Holderfield
Liberty Jr. Eagles Red 7th Boys 7 Boys 8 Dustin Ashby
Liberty Jr. Eagles White 7th Boys 7 Boys 5 Dustin Ashby
Lightning Forbes 7th Boys 7 Boys 6 Jarrod Forbes
Lutheran Cougars 7th Boys 7 Boys 7 Tony Boyer
M&B Elite Ballers 7th Boys 7 Boys 5 Tonio mayes
Machine Elite David 7th Boys 7 Boys 7 David Johnson
Marquette Blue 7th Boys 7 Boys 10 Brandon Bryson
Marquette Green 7th Boys 7 Boys 3 Marquette Coach 7
Marquette White 7th Boys 7 Boys 6 Marquette Coach 6
Mavericks Black 7th Boys 7 Boys 8 Mavs Coach Ben
Mavericks Blue 7th Boys 7 Boys 2 Mavericks TBD
Mavericks White 7th Boys 7 Boys 5 Mavs Coach Ben
Mehlville Green 7th Boys 7 Boys 7 Matthew Browning
Mehlville White 7th Boys 7 Boys 3 Matthew Browning
Mercury Lawing 7th Boys 7 Boys 3 Chris Lawing
MICDS Benford 7th Boys 7 Boys 8 Kevin Benford
MICDS Muhammad 7th Boys 7 Boys 5 Aziz Muhammad
Millstadt Vikings 7th Boys 7 Boys 5 Ed Emge
North County Christian 7th Boys 7 Boys 2 Gregory Sampson
Northwest Blue 7th Boys 7 Boys 6 Jim Davis
Oakville Black 7th Boys 7 Boys 5 Noah Baker
Oakville Gold 7th Boys 7 Boys 3 Noah Baker
Parkway Central Black 7th Boys 7 Boys 7 Craig Giancola
Parkway Central Red 7th Boys 7 Boys 7 Corey Irving
Parkway South Blue 7th Boys 7 Boys 4 Mark Saxon
Parkway South Red 7th Boys 7 Boys 2 Liza Moore
Parkway West Blue 7th Boys 7 Boys 7 Ron Sweet
Parkway West White 7th Boys 7 Boys 5 Dan Haun
Pioneer Elite Grey 7th Boys 7 Boys 4 Andy McDowell
Pioneer Elite Red 7th Boys 7 Boys 8 Andy McDowell
Pioneer Elite White 7th Boys 7 Boys 5 Charlie Anderson
Quincy VanderBor 7th Boys 7 Boys 6 Tom VanderBor
Rookies Stoddard 7th Boys 7 Boys 4 Stoddard
SCL 7th Boys 7 Boys 3 Gary Lauber
Seckman Williams 7th Boys 7 Boys 5 Travis Williams
South City Jets Red 7th Boys 7 Boys 5 Tim Rittenhouse
South City Jets White 7th Boys 7 Boys 5 Tim Rittenhouse
St. Charles Leach 7th Boys 7 Boys 8 Tom Leach
St. Charles West Kilker 7th Boys 7 Boys 6 Adam Kilker
STC Thunder Blue 7th Boys 7 Boys 3 Jason Wilson
STC Thunder Orange 7th Boys 7 Boys 5 Jason Wilson
STL Blazers 7th Boys 7 Boys 8 Coach Mac
STL Gunners 7th Boys 7 Boys 3 Greg Novotny
STL Home School Winfield 7th Boys 7 Boys 2 Brad Winfield
Summit Jr. Falcons Maroon 7th Boys 7 Boys 6 Jeremy Guest
Team Sacrifice 7th Boys 7 Boys 3 Mary Austin
Thunder Hall 7th Boys 7 Boys 6 Jason Hall
Tigers Flaherty 7th Boys 7 Boys 3 Joe Flaherty
Tigers Steiger 7th Boys 7 Boys 3 Kevin Steiger
W.O.W. Nation 7th Boys 7 Boys 8 Travis Mcgowan
Warrenton Warriors 7th Boys 7 Boys 7 Tony Anderson
Warriors DeBold Blue 7th Boys 7 Boys 7 Jon DeBold
Warriors DeBold White 7th Boys 7 Boys 3 Jon DeBold
Webster Groves Black 7th Boys 7 Boys 3 Bill Curtis
Webster Groves Orange 7th Boys 7 Boys 6 Mark Munsterman
Webster Groves White 7th Boys 7 Boys 2 Tavares Thompson
Wentzville Tribe Blue 7th Boys 7 Boys 6 Dustin Lowry
Wentzville Tribe Gold 7th Boys 7 Boys 4 Justin Davis
Wentzville Wolves Blue 7th Boys 7 Boys 1 Eric Theismann
West County Basketball Blue 7th Boys 7 Boys 7 Sorrell
West County Basketball Gold 7th Boys 7 Boys 4 Sorrell
Westminster Blue 7th Boys 7 Boys 4 Aaron Layton
Westminster White 7th Boys 7 Boys 6 Shuna Collison
Whitfield Green 7th Boys 7 Boys 4 Mike Quante1
3-D Vision Academy Black 8th Boys 8 Boys 6 Coach Terry
Antonia Middle 8th Boys 8 Boys 4 Kory Maness
Ballers Wamhoff 8th Boys 8 Boys 3 Raul Wamhoff
Brentwood 8th Boys 8 Boys 7 John Sappington
Bricklayers 8th Boys 8 Boys 3 Andrew Conran
Bruins Kirksey 8th Boys 8 Boys 7 Chris kirksey
Christian Middle A 8th Boys 8 Boys 1 Keith Pott
Christian Middle Harper 8th Boys 8 Boys 8 Derek Harper
Crusaders Blue 8th Boys 8 Boys 8 Allen North
Crusaders White 8th Boys 8 Boys 4 Tim Mueller
Duchesne 8th Boys 8 Boys 3 Wade Bouslog, Spencer Cope
Elsberry 8th Boys 8 Boys 4 Tim Reller
Eureka Jr. Wildcats Purple 8th Boys 8 Boys 8 Tom Luft
Eureka Jr. Wildcats White 8th Boys 8 Boys 5 Chadd Lamason
Flyers Elite Gold 8th Boys 8 Boys 7 Matt Bright 4
Flyers Elite Green 8th Boys 8 Boys 4 Matt Bright 4
Fort Zumwalt North Black 8th Boys 8 Boys 6 Charles Glotta 6
Fort Zumwalt North Green 8th Boys 8 Boys 5 Charles Glotta 6
Fort Zumwalt North White 8th Boys 8 Boys 1 Charles Glotta 6
Fort Zumwalt South Black Popp 8th Boys 8 Boys 6 Nato Popp
Fort Zumwalt West Black 8th Boys 8 Boys 10 Kyle Hatfield
Fort Zumwalt West Silver 8th Boys 8 Boys 5 Matt Turner
Fort Zumwalt West White 8th Boys 8 Boys 5 Rich Reese
Fox Quigley 8th Boys 8 Boys 3 Bryan Quigley
Fox Rickman 8th Boys 8 Boys 6 Keith Rickman
Francis Howell Blue 8th Boys 8 Boys 9 Hultman
Francis Howell Gold 8th Boys 8 Boys 5 Matt Johnson
Francis Howell Grey Heggemann 8th Boys 8 Boys 1 Nick Heggemann
Francis Howell North Beard 8th Boys 8 Boys 4 Darryel Beard
Francis Howell North Demouchet 8th Boys 8 Boys 7 Daniel Demouchet
Francis Howell North Walker 8th Boys 8 Boys 5 Marquis Walker
Francis Howell White 8th Boys 8 Boys 3 Derick Stenftenagel
Gene Slay Girls and Boys Club 8th Boys 8 Boys F Adger
Greyhounds Orange 8th Boys 8 Boys 2 Louis
Greyhounds White 8th Boys 8 Boys 2 Louis
Illinois Swarm 8th Boys 8 Boys 7 Kurt Muskopf
J-Rock Ballers 8th Boys 8 Boys 10 Henry Jones
Jaguars Peplow 8th Boys 8 Boys 10 Matt Peplow
John Burroughs Kirksey 8th Boys 8 Boys 4 Alan Trzecki
John Burroughs Taylor 8th Boys 8 Boys 7 Alan Trzecki
Kipp Inspire Academy 8th Boys 8 Boys 4 Earl Dockett
Knights Basketball Academy Black 8th Boys 8 Boys 10 John Duff
Knights Basketball Academy White 8th Boys 8 Boys 10 John Duff
Knights Red 8th Boys 8 Boys 7 Bob Ramsey
Ladue Blue 8th Boys 8 Boys 9 David Steinbach
Ladue White 8th Boys 8 Boys 4 Minkler
LHBA 8th Boys 8 Boys 6 Marquise
Liberty Jr. Eagles Red 8th Boys 8 Boys 9 Matt Beckerdite
Liberty Jr. Eagles White 8th Boys 8 Boys 4 Matt Beckerdite
Machine Elite David 8th Boys 8 Boys 10 David Johnson
Machine Elite Steve 8th Boys 8 Boys 7 David Johnson
Magic 2023 8th Boys 8 Boys 7 Pee Wee (Tom Swaykus)
Marquette Blue 8th Boys 8 Boys 10 Marquette Coach 8
Marquette Green 8th Boys 8 Boys 3 Marquette Coach 10
Marquette White 8th Boys 8 Boys 5 Marquette Coach 9
Mavericks Black 8th Boys 8 Boys 5 Mavs Coach Ben
Mavericks Blue 8th Boys 8 Boys 2 Mavericks TBD
Mavericks Elite 8th Boys 8 Boys 8 Mavs Coach Ben
Mavericks White 8th Boys 8 Boys 4 Mavericks TBD
Mehlville Green 8th Boys 8 Boys 6 Ken Gravitz
Mehville White 8th Boys 8 Boys 2 Kenny Gravitz
MICDS Sally 8th Boys 8 Boys 5 Randy Sally
MICDS Smith 8th Boys 8 Boys 8 Carlos Smith
Monsters 8th Boys 8 Boys 7 John Harris
Northwest Blue 8th Boys 8 Boys 7 Jim Davis
Oakville Black 8th Boys 8 Boys 8 Josh Noblitt
Oakville Gold 8th Boys 8 Boys 4 Josh Noblitt
Parkway Central 8th Boys 8 Boys 7 Corey Irving
Parkway South Blue 8th Boys 8 Boys 6 Michael Heimlich
Parkway South Red 8th Boys 8 Boys 3 Michael Heimlich
Parkway West Gibbs 8th Boys 8 Boys 6 Eric Gibbs
Parkway West Kuehl 8th Boys 8 Boys 9 Steve Kuehl
Parkway West Meert 8th Boys 8 Boys 7 John Meert
Parkway West Roy 8th Boys 8 Boys 4 Kevin Roy
Phantoms Purple 8th Boys 8 Boys 8 Donnie Kissell
Phantoms White 8th Boys 8 Boys 4 Donnie Kissell
Pioneer Elite Grey 8th Boys 8 Boys 4 Nick Strubhar
Pioneer Elite Red 8th Boys 8 Boys 9 Nick Strubhar
Pioneer Elite White 8th Boys 8 Boys 6 Greg Shoemaker
Quincy 8th Boys 8 Boys 7 Scott Phillips
Riverdogs 8th Boys 8 Boys 8 Kyle Chapman
Seckman 8th Boys 8 Boys 5 Jeff Krutzsch
South City Renaissance 8th Boys 8 Boys 5 HERMON AND TATIANA
St. Charles Leach 8th Boys 8 Boys 6 Tom Leach
St. Charles West Champagne 8th Boys 8 Boys 4 Trent Champagne
St. John’s 8th Boys 8 Boys 3 Bob Dubberke
St. Louis Storm 8th Boys 8 Boys 5 Randy Noll
Stallions 8th Boys 8 Boys 7 Tom Swaykus
STL Home School Blue Knights Darst 8th Boys 8 Boys 8 Darst
STL Home School Blue Knights Duncan 8th Boys 8 Boys 5 Duncan
Summit Jr. Falcons Black 8th Boys 8 Boys 2 Matt Timm
Summit Jr. Falcons Maroon 8th Boys 8 Boys 7 John Laaker
Summit Jr. Falcons Silver 8th Boys 8 Boys 5 Steve Taff
Team Sacrifice 8th Boys 8 Boys 2 Mary Austin
Tiger Elite 8th Boys 8 Boys 1 Byran Scoggins/ Mitch Fusco
Tigers Robson 8th Boys 8 Boys 6 Kelley Robson
Titans Linneman 8th Boys 8 Boys 2 Joe Linneman
Troy 8th Boys 8 Boys 8 Dan Moore
Valley Park 8th Boys 8 Boys 1 Sherman
Webster Groves Black 8th Boys 8 Boys 3 Frank Shue
Webster Groves Orange 8th Boys 8 Boys 10 Vinnie Raimondo
West County Basketball Blue 8th Boys 8 Boys 7 Sorrell
West County Basketball Gold 8th Boys 8 Boys 4 Sorrell
West County Basketball White 8th Boys 8 Boys 3 Roland Gray
Westminster Blue 8th Boys 8 Boys 4 Ben Collison
Westminster White 8th Boys 8 Boys 7 Scott Lawson
Whitfield Gray 8th Boys 8 Boys 7 Mike Quante
Wolves Rushing 8th Boys 8 Boys 3 Curtis Rushing
Columbia 3rd Girls 3 Girls 5 Dean Lyon
Community School 3rd Girls 3 Girls 1 Nancy Schmer
Crush Reiter 3rd Girls 3 Girls 3 Rusty Reiter
Harvester Christian 3rd Girls 3 Girls 5 Bryan Gripka
Hillsboro Drury 3rd Girls 3 Girls 1 Sarah Drury
Kirkwood Jam 3rd Girls 3 Girls 5 Mike Schloeman
Knights Basketball Academy Hill 3rd Girls 3 Girls 4 Katie Hill
Knights Ohlsen 3rd Girls 3 Girls 3 Jason Ohlsen
Lady Renegades 3rd Girls 3 Girls 1 Tracie Pruitt
Liberty Jr. Eagles Red 3rd Girls 3 Girls 2 Kim Gonzales
Purple Rain 3rd Girls 3 Girls 3 Keith Morton
Riverdogs 2028 3rd Girls 3 Girls 9 David Steinbach
Spoede Superstars 3rd Girls 3 Girls 1 Lori Goldenberg
St. Charles West Click 3rd Girls 3 Girls 1 Erin Click
St. Patrick’s 3rd Girls 3 Girls 3 Anthony White
Team USA 3rd Girls 3 Girls 4 Angie Otten
TSL Future 3rd Girls 3 Girls 4 George Meritt
Wentzville Tribe Blue 3rd Girls 3 Girls 3 Gwynne Ellegood
Antonia 4th Girls 4 Girls 5 Christina Schafer
Community School 4th Girls 4 Girls 1 Nancy Schmer
Crusaders Wise 4th Girls 4 Girls 5 Jerry Wise
Fort Zumwalt South Kane 4th Girls 4 Girls 1 Steve Kane
Fort Zumwalt West Purple 4th Girls 4 Girls 2 Bobby Curran
Fort Zumwalt West White 4th Girls 4 Girls 3 Bobby Curran
Francis Howell Almeling 4th Girls 4 Girls 3 Chris Almeling
Francis Howell Central 4th Girls 4 Girls 3 Tiffani DeManuele
Hillsboro Holland 4th Girls 4 Girls 1 Paul Holland
Honey Badgers 4th Girls 4 Girls 3 Barry Tonopolsky
Kirkwood Jr. Pioneers 4th Girls 4 Girls 1 tritz
Knights Oldani Red 4th Girls 4 Girls 7 David Oldani
Knights Oldani White 4th Girls 4 Girls 3 David Oldani
Knights Wilkenson 4th Girls 4 Girls 5 chris Wilkenson
Lady Irish 4th Girls 4 Girls 6 George Restovich
Liberty Jr. Eagles Red 4th Girls 4 Girls 3 Melanie Roberts
Mavericks Blue 4th Girls 4 Girls 2 Jim Remmers
Panthers Gayden 4th Girls 4 Girls 5 Tiffinie Gayden
Purple Rain 4th Girls 4 Girls 4 Keith Morton
Shooting Stars Foster 4th Girls 4 Girls 4 Mike Foster
Southside Basketball Academy 4th Girls 4 Girls 4 Megan Brady
St. Louis Phenom 4th Girls 4 Girls 4 Tony Vinson
St. Louis Storm 4th Girls 4 Girls 7 Emily Villa
Troy Moore 4th Girls 4 Girls 3 Amy Moore
Twin City Thunder 4th Girls 4 Girls 3 Amanda Clubb
Unstoppable Basketball Academy Black 4th Girls 4 Girls 5 Ashley Kroener
Unstoppable Basketball Academy White 4th Girls 4 Girls 6 Ashley Kroener
Valley Park 4th Girls 4 Girls 1 Sherman
Wentzville Tribe Blue 4th Girls 4 Girls 3 Dustin Lowry
3-D Vision Academy 5th Girls 5 Girls 4 Coach Sarah
C4 STL Elite 5th Girls 5 Girls 5 Steve Graf
Collinsville Purple 5th Girls 5 Girls 3 Derek Cooper, Makayla Cooper and Anita Anthony
Community School 5th Girls 5 Girls 3 Nancy Schmer
Crusaders Blue 5th Girls 5 Girls 4 Dee Moore
Crusaders White 5th Girls 5 Girls 2 Dee Moore
Eureka Jr. Wildcats 5th Girls 5 Girls 6 Jay Wilken
Flyers Elite 5th Girls 5 Girls 3 Michelle Spencer
Fort Zumwalt East 5th Girls 5 Girls 4 Pete  Loureiro
Fort Zumwalt North 5th Girls 5 Girls 3 Steve Ball
Fort Zumwalt South Schmuck 5th Girls 5 Girls 2 Derek Schmuck
Fort Zumwalt West Weindel 5th Girls 5 Girls 2 Chris Weindel
Francis Howell Central 5th Girls 5 Girls 2 Caleb Stroop
Francis Howell Ellison 5th Girls 5 Girls 2 Josh Ellison
Francis Howell Heggemann 5th Girls 5 Girls 2 Tiffany Heggemann
Francis Howell North 5th Girls 5 Girls 3 Josh Plymale
Gators Eveler 5th Girls 5 Girls 8 Mike Eveler/ Mike Potsou
Genesis Basketball Academy 5th Girls 5 Girls 3 Kenneth McTyer
Greyhounds 5th Girls 5 Girls 5 Timothy Van Rhein
Hillsboro Matlock 5th Girls 5 Girls 5 Ollie Matlock
Jeffco Storm 5th Girls 5 Girls 5 Lauren Sanders
Jefferson Blue Jays 5th Girls 5 Girls 5 Josh Guffey
Kirkwood Flash 5th Girls 5 Girls 6 Travis Salter
Kirkwood Jr. Pioneers Red 5th Girls 5 Girls 2 Monica Tritz
Kirkwood Jr. Pioneers White 5th Girls 5 Girls 1 Monica Tritz
Knights 2027 Scheulen 5th Girls 5 Girls 2 Tom Scheulen
Knights Black Tojo 2026 5th Girls 5 Girls 8 Tom Tojo
Knights White Tojo 2026 5th Girls 5 Girls 6 Tom Tojo
Ladue Blue 5th Girls 5 Girls 5 David Calvert
Lady Renegades 5th Girls 5 Girls 2 Tracie Pruitt
Liberty Jr. Eagles Red 5th Girls 5 Girls 5 Dustin Ashby
Marquette 5th Girls 5 Girls 3 Gordon Rashman
Mavericks Black 5th Girls 5 Girls 6 Jim Remmers
Mavericks Blue 5th Girls 5 Girls 2 Jim Remmers
Mavericks White 5th Girls 5 Girls 4 Jim Remmers
North Side Knights 5th Girls 5 Girls 2 Ricky Lewis
Northwest 5th Girls 5 Girls 2 Jim Hoffman
Oakville 5th Girls 5 Girls 4 Stephanie Chrestman
Parkway South Seabaugh 5th Girls 5 Girls 2 Megan Seabaugh
Parkway West Blue 5th Girls 5 Girls 5 Ginny Hardy
Purple Rain Revolution 5th Girls 5 Girls 4 Keith Morton
Purple Rain Vikings 5th Girls 5 Girls 3 Keith Morton
Rebels Elite Basketball 5th Girls 5 Girls 2 Anthony Adams
Riverdogs 5th Girls 5 Girls 6 Carrie Chapman
Silex 5th Girls 5 Girls 2 Neal Grateke
Southside Basketball Academy 5th Girls 5 Girls 5 Megan Brady
St. Charles Leach 5th Girls 5 Girls 1 Tom Leach
St. Charles West  5th Girls 5 Girls 4 Jeremy Jackson
St. Charles West Dumas 5th Girls 5 Girls 1 tyrome dumas
St. Louis Phenom 5th Girls 5 Girls 9 Antonio Howard
Timberland Wolves 5th Girls 5 Girls 3 Tim Blankenship
Troy (IL) 5th Girls 5 Girls 5 Jill Powers
Troy Cook 5th Girls 5 Girls 2 Natalie Cook
Troy Moore 5th Girls 5 Girls 5 Amy Moore
Unstoppable Basketball Academy 5th Girls 5 Girls 6 Ashley Kroener
Wentzville Tribe Blue 5th Girls 5 Girls 2 Rodney Lewis
Winfield 5th Girls 5 Girls 1 Sarah Witt 1
Christian Middle Satterly 6th Girls 6 Girls 1 Turk Satterly
Christian Middle Smith 6th Girls 6 Girls 1 Michael Smith
Columbia 6th Girls 6 Girls 5 Amy Froess
Cougars Henderson 6th Girls 6 Girls 8 Brad Henderson
Cougars Reed 6th Girls 6 Girls 3 Steve Reed
Crusaders Blue 6th Girls 6 Girls 5 Boschert
Dutchgirls 6th Girls 6 Girls 9 Adam Daniels
Dynamite Blue 6th Girls 6 Girls 5 John Merritt
Eisen 6th Girls 6 Girls 6 John Marecek
Elsberry 6th Girls 6 Girls 4 Greg Pflasterer
Eureka Jr. Wildcats Purple 6th Girls 6 Girls 5 James Green
Flyers Elite Gold 6th Girls 6 Girls 2 Brett Henderson
Flyers Elite Green 6th Girls 6 Girls 1 Michelle Spencer
Fort Zumwalt East 6th Girls 6 Girls 4 DeJuan Evil
Fort Zumwalt South Moore 6th Girls 6 Girls 5 John Moore
Francis Howell Blue 6th Girls 6 Girls 8 Danny Moore
Francis Howell Central Blue 6th Girls 6 Girls 4 Chad Millard
Francis Howell Central Grey 6th Girls 6 Girls 1 Chad Millard
Francis Howell Gold 6th Girls 6 Girls 3 Chris Vaughan
Greyhounds Orange 6th Girls 6 Girls 4 Tim Miller
Greyhounds White 6th Girls 6 Girls 3 Tim Miller
Hillsboro Holland 6th Girls 6 Girls 2 Paul Holland
Jackson Swish 6th Girls 6 Girls 5 Shauna Criddle
Kirkwood Jr. Pioneers 6th Girls 6 Girls 1 Monica Tritz
Knights Black 6th Girls 6 Girls 10 Dan Rolfes
Knights McKinzie 6th Girls 6 Girls 4 John McKinzie
Knights Reed 2025 6th Girls 6 Girls 7 Renee Rogliardi-Reed
Knights White 6th Girls 6 Girls 7 Dan Rolfes
Ladue Black 6th Girls 6 Girls 2 Achilles Karakas
Ladue Blue 6th Girls 6 Girls 1 James Faron
Ladue White Patterson 6th Girls 6 Girls 4 Todd Patterson
Liberty Jr. Eagles Red 6th Girls 6 Girls 2 Dustin Ashby
LSL Warriors 5th Girls 6 Girls 6 Nathan Owen
Marquette Blue 6th Girls 6 Girls 3 Tim Bowdern
Marquette Green 6th Girls 6 Girls 7 Tim Bowdern
Mavericks Black 6th Girls 6 Girls 7 Jim Remmers
Mavericks Blue 6th Girls 6 Girls 3 Mavericks TBD
Mavericks White 6th Girls 6 Girls 5 Jim Remmers
Northstars 6th Girls 6 Girls 2 Danny Blackshear
Northwest 6th Girls 6 Girls 3 Jim Hoffman
Oakville 6th Girls 6 Girls 4 Callie Klosterman
Orchard Farm 6th Girls 6 Girls 3 Todd Gerdes
Owls Robson 6th Girls 6 Girls 2 Kelley Robson
Parkway Central 6th Girls 6 Girls 5 Blake Ahrens
Parkway South 6th Girls 6 Girls 3 Todd Ellington
Parkway West Blue 6th Girls 6 Girls 4 Mike Hurley
Purple Rain 6th Girls 6 Girls 3 Keith Morton
Rebels Elite Basketball 6th Girls 6 Girls 3 Anthony Adams
Rim Shakers 6th Girls 6 Girls 1 Rob Albritton
Riverfront Rebels 6th Girls 6 Girls 4 Chris Redding
Shooting Stars 2025 6th Girls 6 Girls 9 Dal Mantz
St. Charles Leach 6th Girls 6 Girls 6 Tom Leach
St. Louis Phenom 6th Girls 6 Girls 8 Sam
Stdko Sporting 6th Girls 6 Girls 3 Joe Stdko
Timberland Wolves A 6th Girls 6 Girls 6 Dan Lamb
Timberland Wolves B 6th Girls 6 Girls 4 Dan Lamb
Troy (IL) 6th Girls 6 Girls 7 Brian Hildebrand
Troy Meyers A 6th Girls 6 Girls 7 Ryan Meyers
Troy Meyers Gold 6th Girls 6 Girls 5 Ryan Meyers
Unstoppable Basketball Academy Black 6th Girls 6 Girls 6 Jeff Stevens
Unstoppable Basketball Academy White 6th Girls 6 Girls 4 Jeff Stevens
Valley Park 6th Girls 6 Girls 1 Sherman
Winfield 6th Girls 6 Girls 1 Sarah Witt 2
Zion Bobcats 6th Girls 6 Girls 3 Wes Young
C4 STL Elite 7th Girls 7 Girls 5 Steve Graf
CBA 7th Girls 7 Girls 2 Clay Carey
Crusaders Tabacchi 7th Girls 7 Girls 4 Vito Tabacchi
Duchesne Stringer 7th Girls 7 Girls 5 Brandon Stringer
Dutchgirls 7th Girls 7 Girls 7 Adam Daniels
Eureka Jr. Wildcats Purple 7th Girls 7 Girls 7 Alison Smith
Eureka Jr. Wildcats White 7th Girls 7 Girls 5 Drew Schoessel
Flyers Elite 7th Girls 7 Girls 2 Scott Thomas
Fort Zumwalt East 7th Girls 7 Girls 5 Don Travis
Fort Zumwalt North 7th Girls 7 Girls 4 Anita Bacon
Fort Zumwalt South Smith 7th Girls 7 Girls 8 Mark Smith
Francis Howell Blue 7th Girls 7 Girls 4 Burzynski-Machado
Francis Howell Central 7th Girls 7 Girls 3 Rob Albritton
Francis Howell Gold 7th Girls 7 Girls 3 Bryan Cooper
Greyhounds Orange 7th Girls 7 Girls 10 Terry Pierce
Greyhounds White 7th Girls 7 Girls 8 Terry Pierce
Hawks 7th Girls 7 Girls 4 Michael Margraf
Hawthorn Hawks 7th Girls 7 Girls 2 Mesha Grimes
Hubbard 7th Girls 7 Girls 4 Amy Hubbard/ Katy Richter
John Burroughs Argetsinger 7th Girls 7 Girls 7 Alan Trzecki
John Burroughs West 7th Girls 7 Girls 1 Alan Trzecki
Kirkwood Jr. Pioneers 7th Girls 7 Girls 1 Monica Tritz
Knights Black 7th Girls 7 Girls 10 Dan Rolfes
Knights Orange Humiston 7th Girls 7 Girls 5 Brent Humiston
Knights White 7th Girls 7 Girls 8 Dan Rolfes
Kutis 7th Girls 7 Girls 6 Mickey Luna
Lafayette Black 7th Girls 7 Girls 5 Bill Reitz
Marquette Blue 7th Girls 7 Girls 3 Rob Thoele
Marquette Green 7th Girls 7 Girls 7 Rob Thoele
Mavericks Black 7th Girls 7 Girls 4 Jim Remmers
Mavericks White 7th Girls 7 Girls 2 Mavs Coach Maddy
Mehlville 7th Girls 7 Girls 2 Jennifer Moore-Santiago
MICDS Lay 7th Girls 7 Girls 7 MICDS 7 Girls Lay
Northstars Blue 7th Girls 7 Girls 2 Danny Blackshear
Northstars Orange 7th Girls 7 Girls 4 Danny Blackshear
Northwest Blue 7th Girls 7 Girls 4 David Brand
Oakville 7th Girls 7 Girls 2 Marc Caira
Parkway Central Black 7th Girls 7 Girls 3 Colozza
Parkway Central Red 7th Girls 7 Girls 1 Dan Pagel
Purple Rain 7th Girls 7 Girls 2 Keith Morton
Rebels Elite Basketball 7th Girls 7 Girls 4 Daren Gasperoni
Seckman Blue 7th Girls 7 Girls 2 Tim Meeks
Seckman Gold 7th Girls 7 Girls 7 Tim Meeks
Seckman Tinker 7th Girls 7 Girls 1 Tinker
Silex 7th Girls 7 Girls 2 Kim Ellis
St. Charles Flames 7th Girls 7 Girls 7 Jerry Booker
St. Charles Flames Feeder 7th Girls 7 Girls 2 jerry Booker
St. Charles West 7th Girls 7 Girls 4 Jeremy Jackson
St. Louis Phenom 7th Girls 7 Girls 10 Larry Sutton
STL Home School Blue Knights 7th Girls 7 Girls 2 Rick Tucker
STL Rockstars 7th Girls 7 Girls 7 David Baker
Summit Jr. Falcons Maroon 7th Girls 7 Girls 5 Jeremy Kitchen
Team Sacrifice 7th Girls 7 Girls 3 Mary Austin
Timberland Wolves 7th Girls 7 Girls 5 Ted Boehm
Unstoppable Basketball Academy Black 7th Girls 7 Girls 6 Jaron Young/Jeff Stevens
Unstoppable Basketball Academy White 7th Girls 7 Girls 6 Jaron Young/Jeff Stevens
Wentzville Tribe Blue 7th Girls 7 Girls 5 Mark Alivernia
Westminster Blue 7th Girls 7 Girls 1 Kable Cunningham
Westminster White 7th Girls 7 Girls 3 Rachel Endel
Whitfield Green 7th Girls 7 Girls 3 Mike Quante3
Brentwood 8th Girls 8 Girls 2 Dawson Deckard
Christian Middle 8th Girls 8 Girls 1 Jordan Mosher
Crusaders Bland 8th Girls 8 Girls 6 Derek Bland
Eureka Jr. Wildcats Purple 8th Girls 8 Girls 9 Jeff McCune
Eureka Jr. Wildcats White 8th Girls 8 Girls 2 Jay Wilken
Flyers Elite 8th Girls 8 Girls 4 Brett Henderson
Fort Zumwalt East 8th Girls 8 Girls 3 Jim Hagl
Fort Zumwalt North 8th Girls 8 Girls 4 Kris Skelton/Steve Stotler
Fort Zumwalt South Schultz 8th Girls 8 Girls 6 Jamie Schultz
Fox 8th Girls 8 Girls 4 GARY  ZASTROW
Francis Howell Central 8th Girls 8 Girls 3 Rob Albritton
Francis Howell North Kraus 8th Girls 8 Girls 1 Sarah and Eric Kraus
Francis Howell Schneider 8th Girls 8 Girls 5 Schneider
Future Lady Lancers Gold 8th Girls 8 Girls 7 George Restovich
Hawthorn Leadership School 8th Girls 8 Girls 5 Mesha Grimes
JJP 8th Girls 8 Girls 10 Henry Jones
John Burroughs Weinstock 8th Girls 8 Girls 4 Alan Trzecki
Kipp Inspire Academy 8th Girls 8 Girls 1 Earl Dockett
Kirkwood Jr. Pioneers 8th Girls 8 Girls 4 Monica Tritz
Knights Basketball 2023 8th Girls 8 Girls 10  Brian Senseney
Knights Basketball Reitz 2023 8th Girls 8 Girls 6 Bill Reitz
Knights Roberts 8th Girls 8 Girls 7 Brian Roberts
Knights Wickenhauser 8th Girls 8 Girls 8 Matt Wickenhauser
Ladue Walker 8th Girls 8 Girls 4 Amy Walker
Lady Renegades 8th Girls 8 Girls 5 Tracie Pruitt
Lafayette Black 8th Girls 8 Girls 6 Bill Reitz
LHBA 8th Girls 8 Girls 5 Jarvis
Marquette Blue 8th Girls 8 Girls 3 Jon White/ Adam Wallis
Marquette Green 8th Girls 8 Girls 7 Jon White/ Adam Wallis
Mavericks Blue 8th Girls 8 Girls 2 Jim Remmers
Mehlville 8th Girls 8 Girls 6 Jennifer Moore-Santiago
MICDS Poth 8th Girls 8 Girls 7 Chaley Poth
Northwest Blue 8th Girls 8 Girls 4 David Brand
Northwest White 8th Girls 8 Girls 2 Amy Monroe
Oakville 8th Girls 8 Girls 5 Garrett Reeg
PAL 8th Girls 8 Girls 6 Norman Mann
Parkway Central 8th Girls 8 Girls 3 Mike Fritz
Parkway South 8th Girls 8 Girls 6 Michelle Dempsey/Heidi Heimlich
Purple Rain 8th Girls 8 Girls 3 Keith Morton
Rebels Elite Basketball 8th Girls 8 Girls 4 Taylor Gasperoni
Seckman Berberich 8th Girls 8 Girls 3 Greg Berberich
Seckman Fulliam 8th Girls 8 Girls 2 Clint Fulliam
Seckman Karagiannis 8th Girls 8 Girls 3 Gus Karagiannis
Shooting Stars 2023 8th Girls 8 Girls 10 Dal Mantz
Silex 8th Girls 8 Girls 3 Neal Grateke
St. Charles Leach 8th Girls 8 Girls 1 Tom Leach
St. Louis Phenom 8th Girls 8 Girls 10 Dana Kirksey
STL Home School Blue Knights Plymale 8th Girls 8 Girls 4 Plymale
Summit Jr. Falcons Black 8th Girls 8 Girls 3 Melissa Findley
Team Sacrifice Purple 8th Girls 8 Girls 4 Mary Austin
Team Sacrifice Red 8th Girls 8 Girls 7 Mary Austin
Team St. Louis 8th Girls 8 Girls 10 George Merritt
Team STL OnESpED 8th Girls 8 Girls 6 Michael Margraf
Unstoppable Basketball Academy 8th Girls 8 Girls 6 Jaron Young/Bart Sullentrop
Valley Park 8th Girls 8 Girls 1 Sherman
Washington Briggs 8th Girls 8 Girls 5 Chad Briggs
Westminster White 8th Girls 8 Girls 5 Shawn Briner
Winfield 8th Girls 8 Girls 1 Sarah Witt 3

 

 

 

 

 

Comments are closed.